Siirt Haberleri, Siirt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

ATO Başkanı Baran, Siirt TSO’da tecrübelerini paylaştı

Girişimcilere tecrübe paylaşımında bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirten ATO Başkanı Baran, kariyer planlamasının, kişinin hedeflerine nasıl ulaşacağının yol haritası olduğunu söyledi. Herkesin iş yaşantısında bir kariyer planı olması gerektiğini dile getiren Baran, girişimcilere hayallerini, hedeflerini her zaman büyük tutmalarını istedi. Baran, Karşılaşacağınız zorlukları aşmanın en önemli şartı inanmaktır. Yolunuza moralinizi bozmadan, inanarak yürümelisiniz. Umutsuz olmayın. Asla kendinizi küçük görmeyin cesur olun. Sizler de kendinize bir hedef koyarsanız başarılı olmamanız için hiç bir sebep yoktur. Her insanın farklı bir özelliği vardır. Eğer insan yeteneğini keşfeder ve bu yeteneğini geliştirmek için mücadele ederse başarılı olur. Hepimizin tek bir hedefi ve amacı var, sizin daha iyi yetişmeniz. Daha iyi bir geleceğe ülkemizi hazırlamaya çalışıyoruz dedi.

Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu da, girişimciliğin heyecan veren bir kavram olduğunu ve girişimciliği çok önemsediklerini ifade etti. Girişimciliğin en önemli özelliğinin cesaret olduğunu vurgulayan Kuzu, girişimcilikte kararlılık, kendine güven ve sabrın önemli olduğunu, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası olarak genç girişimcilere her zaman destek verdiklerini ve yanlarında olduklarını sözlerine ekledi. Kuzu, bilgi birikimini genç girişimcilerimizle paylaşan Ankara Ticaret Odası Başkanı hemşerimiz Gürsel Baran’a teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Siirt’te ‘Şeyh Muhammed El Hazin Sempozyumu’ düzenlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi