Siirt Haberleri, Siirt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çalapkulu ’Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ni anlattı

AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, beraberinde il yönetimiyle esnafı ziyaret ederek, 16 Nisan’da yapılacak referandum ile ilgili “Cumhurbaşkanlığı Sistemi”ni anlattı.
Çalapkulu, anayasa değişikliği ve cumhurbaşkanlığı sistemini anlatmak için kuyumcular çarşısı esnafını ziyaret etti. Kuyumcular çarşısında bulunan Kooperatif, Bahçelievler ve Yeni mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Çalapkulu, “16 Nisan’da yapılacak halk oylaması ülkemiz için büyük önem arz ediyor. Biliyorsunuz bu süreçle birlikte daha istikrarlı bir yönetim biçimi gelmiş olacak. Muhalefet partisinin dediğini gibi ortada bir rejim değişimi yok. Vereceğimiz evet oylarıyla birlikte sistem değişikliği olacak ve istikrar sağlanmış olarak, kararlar daha hızlı verilmiş olacak. Bürokrasiden kaynaklı zaman kaybı olmayacak. Milletvekillerimiz gereğini yapmış, iradeyi sahibine yani, milletimize teslim etmişlerdir. Milletimiz referandumda gereken ‘evet’ oylarını verecektir. Bundan bizlerin hiç şüphesi yoktur” dedi.

Bir önceki yazımız olan Avrupa’ya tepkiler sürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi