Siirt Haberleri, Siirt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

CarrefourSA, “Salı Pazarı” ile semt pazarlarını hipermarketlerine taşıdı

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki, Türkiye organize perakende sektörünün öncü markalarından CarrefourSA, müşterilerinin en kaliteli ürünü en iyi fiyatla sahip olması için çalışmalarına devam ediyor. CarrefourSA, her hafta Salı günleri kurulan Salı Pazarı ile semt pazarı sıcaklığını hipermarketlerine taşıyor.

Yalnızca CarrefourSA hipermarketlerinde kurulan Salı Pazarı ile gıdadan tekstile, kırtasiyeden elektroniğe kadar birçok üründe indirim fırsatı sunuluyor. Sofralara lezzet, keselere bereket getirecek Salı Pazarı’nda sebzeler, meyveler, şarküteri ürünleri, balık ve et reyonlarında müşterilere modern pazar atmosferi yaşatılıyor.

Necati Özdeniz: “Salı Pazarı ile semt pazarı sıcaklığını hipermarketlerimizde sunuyoruz”

CarrefourSA CRM ve Pazarlama Direktörü Necati Özdeniz, çok önem verdikleri müşterilerinin ihtiyaçlarını en tasarruflu şekilde karşılamak için yeni arayışlar içinde olduklarını belirterek, “CarrefourSA olarak alternatifi bol, kaliteli ürünleri en hesaplı şekilde sunmamız birinci önceliğimiz. Hipermarketlerde uyguladığımız ‘Salı Pazarı’ ile müşterilerimizin tasarruf etmesini istiyoruz. Pazar kültürü konsepti tarihimiz boyunca uygulanmış ve hala devam eden bir konsept. Biz de Salı Pazarı ile bu sıcaklığı hipermarketlerimizde sunuyor aynı zamanda müşterilerimizin keyif almasını sağlıyoruz” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Türkiye ve Hollanda arasında yaşanan kriz 3 bin 330 habere konu oldu başlıklı makalemizde ajans press, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi