Siirt Haberleri, Siirt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Dicle Elektrik’ten 500 öğrenciye kitap hediye edildi

Bu yıl, ’Bir Kitaptır Siirt, Üç Dilde Yazılan’ ve ’Her Kitap Yeni Bir yolculuktur’ sloganı ile açılan fuara Siirtliler ilgi gösterdi. Toplam 60 yayın evi ve 30 yazarın kitaplarının sergilendiği fuarda, Dicle Elektrik Siirt İl Müdürlüğü de kitap okumayı seven öğrencilerle buluştu.

Enerji şirketi, 500 öğrenciye her biri ile bir kitap satın alabilecekleri 500 adet kitap kuponu dağıttı. Kitap kuponlarını öğrencilere dağıtan Dicle Elektrik Dağıtım Siirt İl Müdürü Naci Obut, sosyal sorumluluklarının gereği olarak böyle bir faaliyet içerisine girdiklerini söyledi. Obut, Bölgenin yanı sıra Siirt’in de enerji şirketi olarak bu yıl 4’üncüsü düzenlenen kitap fuarı vesilesi ile ilimizdeki 500 ilk ve ortaokul öğrencisine okuma alışkanlığı edinebilmeleri için kitap kuponu dağıttık. Bu kuponlar ile fuarda kendilerine uygun istedikleri kitapları alabiliyorlar dedi.

Bir önceki yazımız olan Birlik İçin Evet Platfarmu Siirt’te referandum çalışmalarını hızlandırdı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi