Siirt Haberleri, Siirt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Siirt’te şehit çocukları için kermes açıldı

Siirt Polis Eşleri Derneği tarafından kermes açıldı. Güres Caddesinde düzenlenen kermesin açılışına, Vali Mustafa Tutulmaz’ın eşi Fatma Tutulmaz, Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay ve eşi Emel Tokyay ile polis eşleri katıldı. Kermes ile ilgili bilgi veren Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay’ın eşi Emel Tokyay, üç gün açık olacak kermeste gelen gelirlerin şehit ve gazi polis çocuklarının eğitimine harcanacağını aktardı. Tokyay, “Amacımız daha çok çocuğa destek olmak ve çocuklarımızın okumasını sağlamaktır. Kermeste çeyizlik ürünler, çeşitli yemekler, zücaciye, kıyafetler var. Bu ürünleri polis eşlerimiz evlerinde hazırlayarak buraya getirdi. Sağ olsunlar esnafımızda destek verdi, birik ve beraberlik içerisinde güzel bir etkinlik gerçekleştiriyoruz dedi.

Daha sonra kurdele kesiminin ardından davetliler kermesi gezdi. Polis eşlerinin yapmış olduğu yemeklerin yer aldığı kermes vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi ile karşılanırken, kermeste basın mensuplarına, polis ve yoldan geçen vatandaşlara tatlı ikram edildi.

Bir önceki yazımız olan Siirtli gençler belediyeden halı saha istiyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi