Siirt Haberleri, Siirt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Üst bölgesindeki askeri birlikler ziyaret edildi

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz beraberinde Van Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Arif Çetin ile Pervari ve Eruh İlçelerindeki askeri üs bölgelerinde incelemelerde bulundu.
Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Van Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Arif Çetin, Siirt 3. Komando Tugay Komutanı Kurmay Albay Selçuk Yavuz, Vali Yardımcısı ve il Özel İdare Genel Sekreteri Bünyamin Kuş ile İl Jandarma Komutan Yardımcısı Volkan Yılmaz’dan oluşan bir heyet, Pervari ilçesine bağlı Doğan köyü askeri üs bölgesi ve daha sonra da Eruh ilçesine bağlı Bayırözü askeri üs bölgelerinde incelemelerde bulundu.
Doğan askeri üs bölgesini gezerek incelemede bulunan Vali Tutulmaz ve beraberindeki heyet, askerle sohbet edip tabilot yemeği yedi. Üs bölgeden sorumlu komutan tarafından askeri birliğin faaliyetleri hakkında bilgi alan il yetkilileri, daha sonra Doğan köyü sakinleri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Heyet, daha sonra Eruh ilçesine bağlı Bayırözü askeri üs bölgesine geçerek burada askeri yetkililerden yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Vali Tutulmaz başkanlığındaki heyet son olarak, Eruh Kaymakamlığı’nı, Eruh Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Bir önceki yazımız olan Siirtli öğrencilerden örnek davranış başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi